Reference produktů Zunhammer

CISTERNY NA DOPRAVU VODY DAMU A MÍCHÁNÍ MOČOVINY

Zunhammerovy cisterny na dopravu damu, vody a míchání močoviny získávají čím dál tím více spokojených zákazníku. Nekorodující GfK beztlaká nádrž s velikostí na přání, čerpadlo na plnění, míchání a vyprazdňování, nápravy na měchách a informace na displeji o tom, kolik toho v nádrži aktuálně je, si farmáři v zemědělské praxi cení.

 

ČTVRTÁ CISTERNA ZUNHAMMER PRO APLIKACI KEJDY

Nízký měrný tlak na půdu, přesná aplikace kejdy v podélném a příčném směru s minimálními ztrátami a další užitné vlastnosti vedly vedení akciové společnosti na Pardubicku k zakoupení v pořadí již čtvrté cisterny ZUNHAMMER na aplikaci kejdy.

 

 

DVĚ NOVÉ CISTERNY NA TRANSPORT VODY,DAMU A MÍCHÁNÍ MOČOVINY

Sklolaminátová koroziodolná nádrž, čerpadlo které náplní, vyprázdní a zamíchá, nerezová potrubí, měření objemu v nádrži online je výbava, která se v zemědělském podniku využije.

 

HNOJENÍ V ŘÁDCÍCH VZROSTLÉ KUKUŘICE

Významný ekonomický a ekologický efekt přináší hnojení vzrostlé kukuřice kejdou a digestátem v době vegetace. Na Ústeckuorlicku takto hnojí již dvě desítky let.

 

MOBILNÍ ČERPADLO ZUNHAMMER POHÁNĚNÉ TRAKTOREM

Dosahuje výkonu až 9000 litrů za minutu, a je univerzálně použitelné na kejdu, digestát na přečerpávání mezi zásobníky a plnění cisteren.

 

OBNOVA KEJDOVÉ TECHNIKY PO 20 LETECH

Zemědělské družstvo na Olomoucku zakoupilo po 20 letech novou cisternu ZUNHAMMER. Výkon, malý měrný tlak na půdu a sofistikovaná obsluha rozhodly opět o bavorském specialistovi kejdové techniky.

 

POCHYBY NA VYSOČINĚ ROZPTÝLIL

Nový diskový injektor kejdy KUSGU 5m pracuje perfektně. Kromě podpovrchové aplikace kejdy provádí zároveň celoplošné zpracování půdy. Talíře mají vhodně zvolené zaúhlení pro spolehlivé vtahování do půdy Stroj funguje zároveň jako talířový podmítač – provádí celoplošné podříznutí strniště, ať po obilnině či po kukuřici. Zapracováním hnojiva jsou ztráty redukovány na minimum.

 

TRANSPORTNĚ APLIKAČNÍ CISTERNA

Třetí transportně aplikační cisternu Zunhammer tentokrát o objemu 27 000l zakoupil podnik živočišné výroby s velkou bioplynovou stanicí. Perfektní rovnoměrný plošný rozstřik zajišťuje inovovaná lehká nárazová hlava.